Rozstrzygnięcie konkursu na logo SPZOZ

20 listopada został ogłoszony konkurs - chodziło o przygotowanie materiałów, które przedstawiają pomysły na znak graficzny nowej placówki. Najlepsza z nadesłanych prac, wybrana przez Komisję Konkursową, zostanie wykorzystywana jako LOGO Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łysomicach i prezentowana będzie w Internecie, na materiałach promocyjnych, folderach oraz na innych polach działania związanych z SPZOZ.

Na konkurs wpłynęły 23 prace. Komisja konkursowa składająca się z 26 członków miała bardzo trudne zadanie. Ostatecznie udało się wyłonić zwycięzców. Po obradach zadecydowano, że oficjalnym logo SPZOZ w Łysomicach, będzie praca wykonana przez Pana Patryka Rybackiego, który zdobył największą ilość głosów uzyskując pierwsze miejsce. Drugie miejsce zdobyła Pani Monika Lewandowska, a trzecie miejsce komisja zdecydowała przyznać Panu Piotrowi Mikuszewskiemu. Gratulujemy zwycięzcom, którzy otrzymają w nagrodę bony podarunkowe.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie - dla każdego przygotowana jest nagroda. W sprawie odbioru nagród będziemy kontaktować się Państwem osobiście. Poniżej prezentujemy zwycięskie prace.

  • I Miejsce - Patryk Rybacki
  •  II Miejsce - Monika Lewandowska
  • III Miejsce - Piotr Mikuszewski

« wstecz

Kontakt


Urząd Gminy Łysomice

ul. Warszawska 8
87-148 Łysomice
woj. kujawsko-pomorskie

Archiwalna strona WWW

tel. 56/678-32-22
fax 56/678-35-05
e-mail: sekretariat@lysomice.pl

Archiwalna strona BIP

Godziny urzędowania:
Poniedziałek: 7:30 - 15:15
Wtorek: 7:30 - 16:30
Środa: 7:30 - 15:15
Czwartek: 7:30 - 15:15
Piątek: 7:30 - 15:15

RrjK+cAAAAASUVORK5CYII=