XI Rajd Rowerowy w Zakrzewku – aktywna majówka mieszkańców
W piątkowe popołudnie w Zakrzewku odbył się XI Rajd Rowerowy, który zgromadził około 300 uczestników. Wydarzenie miało charakter rekreacyjny i rodzinny, a jego celem była promocja aktywnego stylu życia oraz integracja mieszkańców Gminy Łysomice.
Trasa rajdu prowadziła m.in. nad Jezioro Kamionkowskie. Sprzyjająca pogoda oraz dobra organizacja wydarzenia pozwoliły uczestnikom spędzić czas w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.
Rajd był również elementem przygotowań do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski.
Gościem specjalnym wydarzenia był Jacek Kwiatkowski – lokalny sportowiec i rekordzista Guinnessa, który zachęcał uczestników do regularnej aktywności fizycznej i dzielił się swoją pasją do jazdy na rowerze.
Szczególne podziękowania kierujemy do
– Koła Gospodyń Wiejskich „Zakrzewianie” za przygotowanie wydarzenia, organizację i poczęstunek
– jednostkom OSP Papowo Toruńskie oraz OSP Kamionki Duże za zabezpieczenie trasy i czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział i wspólnie spędzony czas.































































