Budowa przydomowych oczyszczalni na terenie gminy Łysomice

Budową przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Łysomice objęte zostały sołectwa: Gostkowo, Kamionki Duże, Wytrębowice, Lulkowo, Ostaszewo, Papowo Toruńskie, Różankowo, Turzno i Zęgwirt. Łącznie powstało 107 sztuk oczyszczalni ścieków z tego 98 szt. zlokalizowanych poza obszarem aglomeracji Łysomice (dofinansowane dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Kujawsko – Pomorskiego) oraz 9 szt. na terenie sołectwa Wytrębowice  na nieruchomościach znajdujących się w obszarze aglomeracji Toruń.

Zastosowane rozwiązania pozwoliły na wybudowanie przydomowych oczyszczalni ścieków o wysokim poziomie oczyszczania w miejscach, w których ograniczała nas mała powierzchnia działki oraz trudne warunki terenowe, jak i w miejscach w których występuje wysoki poziom wód gruntowych oraz niewystarczająca przepuszczalność gruntu.

Bardzo ważnym atutem zastosowanych rozwiązań jest możliwość budowy zarówno dla małych, pojedynczych gospodarstw domowych, jak i dla budynków obsługujących większą liczbę osób. Wszystko to za sprawą nowoczesnej technologii produktów, która pozwala w łatwy sposób łączyć elementy w większe układy.

Przygotowała:
Elwira Jarosz - koordynator Referatu Rozwoju Gospodarczego, Inwestycji i Remontów

  • Budowa przydomowych oczyszczalni na terenie gminy Łysomice
  • Budowa przydomowych oczyszczalni na terenie gminy Łysomice
  • Budowa przydomowych oczyszczalni na terenie gminy Łysomice

« wstecz

Kontakt


Urząd Gminy Łysomice

ul. Warszawska 8
87-148 Łysomice
woj. kujawsko-pomorskie

Archiwalny serwis www

tel. 56/678-32-22
fax 56/678-35-05
e-mail: sekretariat@lysomice.pl

Archiwalna strona BIP

Godziny urzędowania:
Poniedziałek: 7:30 - 15:15
Wtorek: 7:30 - 16:30
Środa: 7:30 - 15:15
Czwartek: 7:30 - 15:15
Piątek: 7:30 - 15:15

RrjK+cAAAAASUVORK5CYII=