• Trenuj z wojskiem

„Trenuj z wojskiem - sam i w grupie"

Minister Obrony Narodowej zaprasza do udziału w projekcie „Trenuj z wojskiem - sam i w grupie".

To całkowicie bezpłatne szkolenia wojskowe. Tym razem „drzwi" jednostek wojskowych otwieramy głównie dla grup zorganizowanych. To nasza odpowiedź na wcześniejsze zainteresowanie i ukłon w stronę urzędów, stowarzyszeń, związków, zakładów pracy, instytucji, firm.
„Trenuj z wojskiem" to otwarty program szkoleń wojskowych dla każdego chętnego (grupy i ochotnicy indywidualni). Szkolenia odbywają się w soboty, trwają 8 godzin, mają bardzo przystępną formułę i są prowadzone przez wojskowych instruktorów. Uczestnicy poznają podstawowe umiejętności wojskowe i obronne m in. podstawy posługiwania się bronią, walkę wręcz, przetrwanie w trudnych warunkach, reagowanie na sygnały alarmowe, udzielanie pomocy medycznej. Szkolenia prowadzą najbardziej doświadczeni żołnierze, często weterani misji zagranicznych.

Na szkolenie - już od teraz - można się zapisywać w kilkunastu jednostkach w całym kraju (harmonogram w załączeniu). Wystarczy wejść na naszą stronę lub strony dowództw i jednostek wojskowych - tam znajdują się punkty kontaktowe. Zgłoszenie na szkolenie jest bardzo uproszczone - wystarczy podać imię, nazwisko, wiek i kontakt w dowolny sposób (e-mail, telefon, komunikator, osobiście). W szkoleniach mogą wziąć udział obywatele polscy w wieku 15-65 lat. Podczas szkoleń zapewniamy wyżywienie i ubezpieczenie.

„Trenuj z wojskiem - sam i w grupie" jest już 4. edycją tego projektu. Do tej pory w naszych szkoleniach wzięło udział prawie 20 tys. Polaków. Warto pokreślić, że ponad 98% uczestników wyraża zadowolenie z uczestnictwa w szkoleniu i wskazuje, że spełniło ich oczekiwania. A 99% zamierza polecić je swoim bliskim i znajomym. To doskonałe świadectwo i najlepszy dowód zaufania dla Wojska Polskiego.

Projekt, dzięki swojemu unikalnemu charakterowi, jest również świetną - sobotnią przygodą i rozrywką. Można poznać wojsko i żołnierzy, ale również - oprócz profesjonalnego szkolenia - zapraszamy na integrację przy ognisku i grochówce.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tej wojskowej inicjatywie. To doskonała okazja do poznania oraz podniesienia poziomu nawyków obronnych w Państwa instytucji, firmie czy stowarzyszeniu.

« wstecz

Kontakt


Urząd Gminy Łysomice

ul. Warszawska 8
87-148 Łysomice
woj. kujawsko-pomorskie

Archiwalny serwis www

tel. 56/678-32-22
fax 56/678-35-05
e-mail: sekretariat@lysomice.pl

Archiwalna strona BIP

Godziny urzędowania:
Poniedziałek: 7:30 - 15:15
Wtorek: 7:30 - 16:30
Środa: 7:30 - 15:15
Czwartek: 7:30 - 15:15
Piątek: 7:30 - 15:15

RrjK+cAAAAASUVORK5CYII=