Informacja dla  rolników i producentów rolnych o bezpłatnym szkoleniu poświęconym zasadom korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur.

W ramach szkolenia pod nazwą „KSeF – szkolenie dla rolników i producentów rolnych” zostaną przekazane podstawowe oraz praktyczne informacje niezbędne do prawidłowego korzystania z systemu. Program szkolenia obejmuje w szczególności:

  • sposób logowania do systemu,

  • wystawianie faktur w KSeF,

  • przeglądanie i archiwizacja faktur,

  • nadawanie uprawnień i zarządzanie rolami użytkowników.

Szkolenie jest bezpłatne i odbędzie się w dniu 10 marca 2026 r. (wtorek) o godz. 10:00 w siedzibie II Urządzie Skarbowym w Toruniu, ul. Mazowiecka 63.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do rolników oraz producentów rolnych prowadzących działalność gospodarczą i wystawiających faktury. Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli zapoznać się z praktycznymi aspektami działania systemu oraz ułatwi przygotowanie do nowych obowiązków wynikających z wprowadzenia KSeF.

Szkolenie organizowane jest w związku z wejściem w życie rozwiązań dotyczących Krajowy System eFaktur (KSeF) i ma na celu wsparcie lokalnych przedsiębiorców w sprawnym przejściu na nowy sposób dokumentowania obrotu.

Zachęcamy do udziału — udział bezpłatny.

Kontakt


Urząd Gminy Łysomice

ul. Warszawska 8
87-148 Łysomice
woj. kujawsko-pomorskie

Archiwalny serwis www

tel. 56/678-32-22
fax 56/678-35-05
e-mail: sekretariat@lysomice.pl

Archiwalna strona BIP

Godziny urzędowania:
Poniedziałek: 7:30 - 15:15
Wtorek: 7:30 - 16:30
Środa: 7:30 - 15:15
Czwartek: 7:30 - 15:15
Piątek: 7:30 - 15:15

RrjK+cAAAAASUVORK5CYII=