Treść strony: Sport i rekreacja

  • Turniej piłkarski Łysomice

Turniej piłkarski imienia Jana Katry...

W minioną niedziele po raz kolejny w Gminie Łysomice rozegrano piłkarski benefis Jana Katry, który uroczyście zainaugurował Wójt Gminy Łysomice Piotr Kowal, wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Robertem Kożuchowskim, w obecności gościa honorowego Pani Marii Katry W tym roku turniej rozegrano na dwóch boiskach w Łysomicach i Gostkowie.

W rozgrywkach wzięło udział 10 zespołów, podzielonych na dwie grupy. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy przechodziły do półfinałów, które wyłoniły finalistów. W pierwszym półfinale spotkała się drużyna YOUNG BOYS Ostaszewo z SKIETY KLAPKI, w tym meczu drużyna z Ostaszewa okazała się zdecydowanie lepsza i wygrała 6 do 0. Dużo bardziej zacięty i wyrównany był drugi półfinał pomiędzy EXTRA PAINTBALL a drużyną JAKUBSKIE. W regulaminowym czasie był remis 1 do 1, a zwycięzcę wyłoniła turbo dogrywka, którą wygrał EXTRA PAINTBALL.

Mały finał wygrało JAKUBSKIE 4 do 3, ze SKIETY, a w meczu o pierwsze miejsce zwyciężył EXTRA PAINTBALL 2 do 0, z YOUNG BOYS. Najlepszym strzelcem turnieju został Maciej Dudek (Jakubski) z ośmioma zdobytymi bramkami, z kolei najlepszym bramkarzem został Mikołaj Karulski ( Young Boys).

  • Turniej piłkarski Łysomice
  • Turniej piłkarski Łysomice
  • Turniej piłkarski Łysomice
  • Turniej piłkarski Łysomice
  • Turniej piłkarski Łysomice. Wójt Gminy Łysomice wręcza...

« wstecz

Kontakt


Urząd Gminy Łysomice

ul. Warszawska 8
87-148 Łysomice
woj. kujawsko-pomorskie

Archiwalna strona WWW

tel. 56/678-32-22
fax 56/678-35-05
e-mail: sekretariat@lysomice.pl

Archiwalna strona BIP

Godziny urzędowania:
Poniedziałek: 7:30 - 15:15
Wtorek: 7:30 - 16:30
Środa: 7:30 - 15:15
Czwartek: 7:30 - 15:15
Piątek: 7:30 - 15:15

RrjK+cAAAAASUVORK5CYII=